Ponuka dekoratívnych farieb a omietok.

U nás si vyberie každý zo širokej ponuky od popredných talianskych výrobcov dekoratívnych farieb a omietok SAN MARCO, OIKOS, ARTHE.
… jemnosť, elegancia ale aj drsný vzhľad kameňa… (foto)

  

Sadrokartonárske práce.

Znižovaný strop dvojúrovňový po obvode s prípravou pre nepriame LED osvetlenie a v strede príprava pre svetelný strop. (foto)

 

 Dekorovanie rodinného domu.

Krb
Na krb sme použili materiál Travertino Romano, odtieň svetlo sivý od firmy Oikos. Travertino Romano je dekoratívny materiál, ktorý vytvára efekt prírodného kameňa a pohľadového betónu. (foto)

Chodba
Na stene v chodbe sme použili materiál Caravaggio od firmy Spiver. Na dotyk veľmi príjemný materiál, ktorý vytvára efekt zamatu. (foto)

Spálňa
Na stenu v spálni bol použitý materiál MY ART od výrobcu San Marco. MY ART je dekoratívny materiál s mikrokryštálmi. Vytvárajú žiariacu dúhovú textúru. (foto)

 

 Dekorovanie travertínom.

Na stenu bol použitý materiál MARMO ANTICO Od výrobcu San Marco
Je to minerálna dekoratívna omietka pre exteriér aj interiér s travertínovým efektom. (foto)

 

 Tapetovanie obývacej steny.

Tapeta bola následne prerezaná a boli do nej vložené dve okrasné bordúry. (foto)

 

 Rekonštrukcia spálne rodinného domu.

Pri rekonštrukcii spálne sme obrúsili staré nátery a omietky a následne boli urobené nové stierky. Dominantou zníženého stropu sú panely Rigitone s okrúhlou nepravidelnou rozptýlenou perforáciou 8-15-20. Strop je okrem hlavného osvetlenia podsvietený aj nepravidelným LED svetlom. Na stene je dekoratívna farba Grimani od talianskeho výrobcu SAN MARCO. Nakoniec položená plávajúca podlaha. (foto)

 

 Moderný metalický náter 

Pri tejto práci bol použitý moderný lesklo-matný metalický náter s obsahom piesku Zephyro Silver od talianskeho výrobcu Spiver, produktová línia Arthe.(foto)